Morgenmiddag staat er voor ons eerste een uitwedstrijd op het programma. Onze mannen reizen naar Dedemsvaart om de degens te kruisen met fusieclub D.V.C. Dedemsvaart. De oranjehemden zijn het seizoen met zeven punten uit vijf wedstrijden redelijk begonnen. Het seizoen werd op bezoek bij F.C. Ommen meteen begonnen met een driepunter (1-3). Een week later wist D.V.C. in de slotfase op eigenveld na twee maal achter te hebben gestaan op voorsprong te komen, en waar iedereen aan een overwinning zal hebben gedacht, wist F.C. Zuidwolde nog op gelijke hoogte te komen (3-3). Alsof de wedstrijd van een week eerder nog geen spektakel genoeg was, deden IJ.V.V. en D.V.C. een week later daar nog een schepje bovenop. In IJsselmuiden werd het toegestroomde publiek getrakteerd op een spektakelstuk, waar D.V.C. in de 88ste minuut voor de vierde keer op voorsprong wist te komen, waren het toch de gastheren die diep in blessuretijd de overwinning uit het vuur wisten te halen (5-4). Het pijnlijke puntverlies in IJsselmuiden dreunde nog even na en was in de thuiswedstrijd tegen A.S.C.’62 nog niet voldoende verwerkt. De gasten uit Dalfsen hadden die middag geen kind aan de oranjehemden en verschalkten de Dedemsvaartse goalie vier maal (0-4). Vorige week werd dan toch knap de rug gerecht en werd er bij De Weide na een 2-4 eindstand driepunten bijgeschreven.
Ons vlaggenschip wacht nog op de eerste overwinning van het seizoen. Ook vorige wisten de Groen-Witten het thuispubliek niet in extase te brengen. In een wedstrijd die geregeld stil lag door hoofdletsel, waren het de Boys die in de eerste het betere van het spel hadden en diverse (grote) kansen onbenut liet. In het tweede bedrijf kreeg het gepromoveerde ’s-Heerenbroek meer grip op de wedstrijd en dat resulteerde in een voorsprong. Onze mannen waren strijdbaar, maar werden niet beloond voor de getoonde werklust en moesten uiteindelijk nog een tweede goal incasseren. Voor ons vlaggenschip zal het meer dan welkom zijn om een voorsprong te pakken in een wedstrijd en niet met krachten moet smijten om deze ongedaan te maken. Echter hebben onze mannen in de vorige twee uitwedstrijden laten zien dat er veerkracht getoond kan worden na een achterstand, met resultaat als beloning.
De Boys trekken voor de tweede maal ten strijde tegen de fusieclub. De eerste ontmoeting was in het seizoen 2022/23 toen ook in de 3e klasse. Beide ploegen hielden elkaar in evenwicht en Lennart Prins wist toen weer een doelpuntje mee te pikken (1-1). Komt morgen onze mannen in Dedemsvaart aanmoedigen. Het leder zal om 15:00 uur in beweging gebracht worden.
“Hup Zwolsche Boys”
Sportpark: Jo van Marle
Landsheerlaan 44
8016 KH Zwolle
tel: 038 - 4657013
Email: info@zwolscheboys.nl