De competitie is halverwege en we starten morgenmiddag met de returns. Voor ons vlaggenschip staat er een uitwedstrijd op het programma in Hoogeveen tegen het groen-witte, De Weide. De gastheren van morgen waren in de seizoensouverture te gast in Zwolle, waar er enigszins stroef begonnen werd en er met 0-1 de thee werd opgezocht. In het tweede bedrijf waren het Joey Platenkamp en Lennart Prins die de achterstand wisten om te buigen, zodat de eerste 3 punten kon worden bijgeschreven. De resultaten in de eerste seizoenshelft waren wisselvallig, met bijvoorbeeld punten verlies tegen degradatiekandidaten, Dieze-West (1-1), Vitesse ’63 (2-2) en S.V. Marknesse (4-3), maar werd er gezegevierd tegen de nummer 3, A.S.C. ’62 (2-0) en nummer 5, M.S.C. (2-1). Hoe wisselvallig de eerste seizoenshelft was, zo zijn de Hoogeveeners ook het tweede deel begonnen. Bij de hervatting na de winsterstop werd er op eigenveld verloren van degradatiekandidaat Z.A.C. (1-2), maar wisten vorige week op bezoek bij nummer 4 F.C. Zuidwolde een punt mee naar huis te nemen (1-1).
De Boys wisten vorige week, na de misstap in Rouveen, thuis de rug te rechten en behaalden een klinkende overwinning op S.V. Marknesse (6-1). Met goede combinaties, schitterende aanvallen en uitgespeelde doelpunten, werd het thuispubliek, ondanks het mindere weer, getrakteerd op een heerlijke pot voetbal. De gebroeders Gerritsen wisten voor de derde keer allebei te scoren, waarvan Robin er twee voor zijn rekening nam. Het goudhaantje deze middag was Lennart “Het Kanon” Prins, die de goalie van Marknesse driemaal wist te verschalken. Mooie bijkomstigheid van de voetbalshow, is dat de Groen-Witten met 10 punten, maar met een beter doelsaldo dan A.S.C. ’62 de tweede plaats in de tweede periode bekleden. Het is echter hopen op een uitglijder van de club uit Zwolle noord, die met 3 punten meer bovenaan in de periode staan.
De Boys trekken voor de tweede keer in de historie ten strijde tegen de groen-witten uit Hoogeveen. Beide clubs kwamen elkaar voor het eerst tegen in het seizoen 2013/14 in de 2e klasse. Zowel de Boys als De Weide konden het hoofd in dat seizoen niet boven water houden en daalden af naar de 3e klasse. Eén van de spaarzame lichtpuntjes dat seizoen was een 1-2 overwinning in Hoogeveen, mede mogelijk gemaakt door Niels Goedegebuur die het net die middag tweemaal liet bollen.
Komt morgenmiddag onze mannen weer voort stuwen naar grote hoogte, zodat de Boys zal zegevieren. Het leder zal morgenmiddag op Sportpark Schutlanden om 15:00 uur in beweging gebracht worden.
“Hup Zwolsche Boys”
Sportpark: Jo van Marle
Landsheerlaan 44
8016 KH Zwolle
tel: 038 - 4657013
Email: info@zwolscheboys.nl