• Voorbeschouwing Zwolsche Boys – v.v. De Weide

    Morgenmiddag staat voor ons vlaggenschip de eerste thuiswedstrijd van de competitie op het programma. We ontvangen deze middag de eveneens in het groen wit gehulde v.v. De Weide uit Hoogeveen. De Hoogeveners die vorig seizoen met een achtste plek, één plek boven de Boys eindigde, zijn het nieuwe seizoen met een valse start begonnen. Op eigenveld lukte het niet de groenhemden van Bergentheim voldoende te beteugelen en werd er een 1-2 nederlaag geleden.  

    Onze mannen wachtte na een moeizame voorbereiding in de seizoensouverture een pittige uitwedstrijd in Dalfsen. De withemden van A.S.C. ’62, steevast een geduchte tegenstander, kwamen binnen 20 minuten op een 1-0 voorsprong. In een wedstrijd waarin het aan beide kanten slordig was, mocht de Boys lange tijd blijven hopen op een resultaat. Dat resultaat kwam er. Na weer een slordig moment aan Dalfser zijde mocht Jeffrey de Nooijer aanleggen, en als vanouds faalde het kanon van de Boys in een 1 op 1 situatie met de Dalfser goalie niet (1-1). Met het eerste punt in de tas zal er met vertrouwen toegeleefd worden naar het kruisen der degens met de Hoogeveners, maar moeten rekening houden met een ploeg die zich wil revancheren van de misstap van een week eerder.
     
    We zijn in de historie voor de derde maal gastheer voor de groen witten uit Hoogeveen. De statistieken zijn met een overwinning en een nederlaag in evenwicht, het doelsaldo is met 2 voor een 2 tegen eveneens in balans. Vorig seizoen bezorgden de inmiddels niet meer voor de Boys spelende Joey Platenkamp en Lennart Prins tijdens de seizoensouverture ons een 2-1 overwinning. Komt allen morgen de Boys naar grote hoogte stuwen, zodat het Zwolsche Groen-Wit zal zegevieren.
     
    “Hup Zwolsche Boys”